Flohmarkt Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2806537
11816
434
Flea Market
Vegyes bolha tétel, vegyes állapotban, garancia nincs. (borsdaráló, kehely, réz tintatartó, bútorveret, réz lakat, réz névtábla vésetlenül, vasmacskás dugóhúzó, fapipa, csillár tartozék, réz tálca.) 2806542
11817
434
Flea Market
Kitámasztós fém névjegytartó, 13x12 cm 2806560
11818
434
Flea Market
Omega feliratú, ismeretlen eszköz, permetező alkatrész: kopott, korrózió, sérült, h: 16 cm
2806563
11819
434
Flea Market
Fém lelakatolható doboz, kopott, 44x17x9 cm 2806667
11820
434
Flea Market
2 db sérült szamovár, m: 13-32 cm
2806676
11821
434
Flea Market
2 db italos palack tartalommal, kopott, hiányos, m: 12-15 cm 2806664
11822
434
Flea Market
Magyar Állami Pincegazdaság Budafok fadoboz, benne italos palackok. Kopott, 21x33 cm
2805431
11823
434
8500
Flea Market
Tramontina brazil vadászkés, dobozban, kopásokkal, h: 24 cm
2805494
11824
434
Flea Market
Asztali lámpa, üvegbúrája kopásokkal, minimális feszültséggel, működik, kopásokkal, m: 35 cm
2805497
11825
434
14000
Flea Market
Asztali lámpa, ernyővel, működik, kopásokkal, m: 62 cm 2805496
11826
434
14000
Flea Market
Asztali lámpa, ernyővel, működik, kopásokkal, m: 60 cm
2805717
11827
434
Flea Market
2 db üveg hal, 1 db jade sárkány, sérülésekkel, m: 5,5-10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF