Flohmarkt

Zahl der Lose: 419

Vegyes bolha tétel, vegyes állapotban, garancia nincs. (borsdaráló, kehely, réz tintatartó, bútorveret, réz lakat, réz névtábla vésetlenül, vasmacskás dugóhúzó, fapipa, csillár tartozék, réz tálca.)
11816.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kitámasztós fém névjegytartó, 13x12 cm
11817.

Rufpreis:
3 000 HUF

Omega feliratú, ismeretlen eszköz, permetező alkatrész: kopott, korrózió, sérült, h: 16 cm
11818.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fém lelakatolható doboz, kopott, 44x17x9 cm
11819.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db sérült szamovár, m: 13-32 cm
11820.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db italos palack tartalommal, kopott, hiányos, m: 12-15 cm
11821.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Állami Pincegazdaság Budafok fadoboz, benne italos palackok. Kopott, 21x33 cm
11822.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tramontina brazil vadászkés, dobozban, kopásokkal, h: 24 cm
11823.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Asztali lámpa, üvegbúrája kopásokkal, minimális feszültséggel, működik, kopásokkal, m: 35 cm
11824.

Rufpreis:
10 000 HUF

Asztali lámpa, ernyővel, működik, kopásokkal, m: 62 cm
11825.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Asztali lámpa, ernyővel, működik, kopásokkal, m: 60 cm
11826.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

2 db üveg hal, 1 db jade sárkány, sérülésekkel, m: 5,5-10 cm
11827.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF