Flohmarkt Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804289
11840
434
Flea Market
Retró fényképtartó album, filc borítással, 108 darab, 9x12cm fotó tárolására alkalmas. 31x22 cm 2804425
11841
434
5500
Flea Market
Ezüstözött fém kiöntő, H jelzéssel, kopásokkal, apró horpadásokkal, m: 13 cm
2804483
11842
434
3400
Flea Market
Régi Matyós doboz, benne cérnák. 18x18 cm, sérült.
2804486
11843
434
Flea Market
Tre Color parfüm és after shave, 50-70ml
2806438
11844
434
Flea Market
Távol-keleti mintás porcelán teáscsésze, szűrővel és fedővel. Matricás, jelzett, eredeti dobozában, m: 13,5 cm 2806432
11845
434
Flea Market
3 db konyhai szeletelő, aprító és reszelő (közte egy Zepter), eredeti dobozukban, újszerű állapotban 2806882
11846
434
Flea Market
Intarziás, csont és gyöngyház berakásos ékszertartó doboz, kis hibákkal, 14x9,5x5 cm 2806958
11847
434
Flea Market
2 db régi pléh doboz, 17,5x12x8 cm, 19,5x11,5x7 cm
2806950
11848
434
Flea Market
3 db régebbi parfümös üveg, m: 7-15 cm
2806945
11849
434
Flea Market
4 db különféle parfüm (Coco Chanel, Echt Kölnisch Wasser, Opera kölni), változó tartalommal 2806989
11850
434
Flea Market
3 db Hoka ezüstözött alpakka tejszín kiöntő, "Loretto Krankenhaus" felirattal, jelzettek, m: 6,5 cm
2806980
11851
434
Flea Market
Csiga formájú asztali pipa- / dohánytartó. Mázas kerámia, alján etikettel jelzett, 9x5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF