Flohmarkt Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2805648
11852
434
500
Flea Market
Mustársárga tányérkészlet, össz. 11 db (4 db mély-, 5 db lapos- és 2 db kistányér). Mázas kerámia, jelzés nélkül, kisebb kopásokkal, d: 20-25,5 cm
2807515
11853
434
11000
Flea Market
2 db olasz dísztőr / kard, fém, jelzett, az egyik rozsdafoltos, h: 37-54 cm 2807503
11854
434
Flea Market
Ziss-Modell oldtimer autóval díszített fém hamutál, jelzett (Made in Germany), az autó mozog a talapzatban, 12x12 cm 2807530
11855
434
Flea Market
3 db különböző bizsu ékszertartó (porcelán kéz, fém fa baglyokkal, vászonborítású doboz) + 3 db nyaklánc
2807564
11856
434
Flea Market
3 db réztárgy: virág formájú kétágú gyertyatartó, m: 27 cm + keleti vésett mintás fali dísztányér, d: 24,5 cm + leveles gyertya- / mécsestartó, d: 9,5 cm
2808003
11857
434
Flea Market
Alpakka gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, az egyik javított, m: 23 cm 2810532
11858
434
Flea Market
Coca-Cola retró pléh falióra, elemes, elem cserére szorul, d: 30 cm 2810887
11859
434
Flea Market
2 db darutoll, h: 20-36 cm
2810894
11860
434
Flea Market
2810896
11861
434
Flea Market
Bonyhádi zománcozott fém zsírosbödön, cca. 2 l, jelzett, m: 19 cm 2810877
11862
434
Flea Market
Dekoratív fadoboz, Nemzetközi Vegyipari Dolgozók Szakszervezete 1950. évi, Budapesten rendezett kongresszusa alkalmából, fedél belsején orosz és francia ny. címkével, 16x22x8 cm
2810770
11863
434
Flea Market
Régebbi fém kuglóf sütőforma, kopásnyomokkal, 13x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF