Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768292
19062
434
26000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K csillag függő, jelzett, 2,8×2 cm, nettó: 1,6 g
2785594
19063
434
28000
Antik ezüst, 1866/F5, Teschen (Ag) filigrán cukorcsipesz, jelzett, nettó: 25,66 g
2768281
19064
434
26000
Arany (Au) 14K áttört szalagos gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 1,6 g
2809906
19065
434
28000
Ezüst (Ag) kapcsos igazgyöngy nyaklánc, jelzett, h: 90 cm 2768757
19066
434
Arany (Au) 14K focilabda függő, jelzett, d: 0,9 cm, nettó: 1,4 g
2652451
19067
434
24000
Ezüst (Ag) karkötő markazitokkal, h: 19 cm jelzett, bruttó: 22,6g
2764269
19068
434
24000
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g
2741449
19069
434
14000
Ezüst(Ag) quartz karóra markazittal, jelzett, óra üveglapja sérült, óraszerkezet hátlapja rozsdás, működik, bruttó: 27,5 g
2740306
19070
434
Ezüst(Ag) áttört karperec, gránátszerű kövekkel, egyik sérült, jelzés nélkül, bruttó: 23,3 g
2807035
19071
434
Ezüst (Ag) cigarettatárca, Jelzett, 111 g 11x8 cm 2803709
19072
434
Arany (Au/14k) nyakkendő csipesz, jelzett, nettó: 2,5g 2776649
19073
434
Ezüst (Ag) gyöngyházas nyaklánc, jelzett, h: 44cm, bruttó: 26,65g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF