Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 273

Ezüst (Ag) török, ottomán karperec, jelzett, 1918 körül, d: 6,5cm, bruttó: 68,99g
19050.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Arany (Au/14k) brilles gyűrűr, jelzett, m: 57, bruttó: 1,8g
19051.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Arany (Au) 14K sokköves függő, jelzett, 2,8×1,5 cm, bruttó: 3,4 g
19052.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14K esernyő függő türkizzel, jelzett, 3,8×1,5 cm, bruttó: 3,3 g
19053.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au) 14K gyöngyös virág függő, jelzett, 2,6×1,7 cm, bruttó: 2,9 g
19054.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 94g
19055.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű 3 db kis brillel, jelzés nélkül, m: 47, bruttó: 2,1g
19056.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) agát köves óralánc, h: 29 cm, jelzett, bruttó: 14,9 g
19057.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au/14k) kis brillel ékített gyűrű, jelzett, m: 51, bruttó: 1,4 g
19058.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) szerelékes parfüm tartó, lzés nélkül, 4,5 cm
19059.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au) 14K kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 49 cm, bruttó: 2,2 g
19060.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Aranyozott ezüst(Ag) quartz karóra, jelzett, működik, 5,5×6 cm, bruttó: 32,86 g
19061.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF