Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2776607
19050
434
46000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) török, ottomán karperec, jelzett, 1918 körül, d: 6,5cm, bruttó: 68,99g 2808453
19051
434
60000
Arany (Au/14k) brilles gyűrűr, jelzett, m: 57, bruttó: 1,8g
2768310
19052
434
55000
Arany (Au) 14K sokköves függő, jelzett, 2,8×1,5 cm, bruttó: 3,4 g 2768286
19053
434
50000
Arany (Au) 14K esernyő függő türkizzel, jelzett, 3,8×1,5 cm, bruttó: 3,3 g
2768333
19054
434
46000
Arany (Au) 14K gyöngyös virág függő, jelzett, 2,6×1,7 cm, bruttó: 2,9 g
2787515
19055
434
48000
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 94g 2808467
19056
434
46000
Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű 3 db kis brillel, jelzés nélkül, m: 47, bruttó: 2,1g
2784761
19057
434
40000
Ezüst (Ag) agát köves óralánc, h: 29 cm, jelzett, bruttó: 14,9 g
2808458
19058
434
40000
Arany (Au/14k) kis brillel ékített gyűrű, jelzett, m: 51, bruttó: 1,4 g
2784773
19059
434
40000
Ezüst (Ag) szerelékes parfüm tartó, lzés nélkül, 4,5 cm
2768734
19060
434
36000
Arany (Au) 14K kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 49 cm, bruttó: 2,2 g
2740310
19061
434
22000
Aranyozott ezüst(Ag) quartz karóra, jelzett, működik, 5,5×6 cm, bruttó: 32,86 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF