Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2787678
19025
434
48000
Jewellery and precious metal items
Szecessziós ezüst (Ag) kínálótál, jelzett, sérült, d: 33,5 cm, nettó: 378g 2801869
19026
434
48000
Ezüst (Ag) oljaág, jelzett, nettó: 90g, h: 36 cm. (Az olajfa ága "katinos" a bölcsesség, a béka, a bőség, a dicsőség és a gazdagság jelképe. A 28 levél, a WEU 28 országát jelképezi. Athina istennő olajfát ültetett, amely a bölcsesség, a béke és a bőség szimbólumaként. 2784610
19027
434
40000
Ezüst (Ag) nyelű sültes és salátás, dobozban, jelzett, h: 28-32 cm 2805663
19028
434
28000
Ezüst (Ag) kínáló, üvegbetét nélkül, jelzett, kopásokkal, d: 25 cm, nettó: 283g 2801861
19029
434
26000
Ezüst (Ag) doboz, vésett felirattal: "José Manuel Barroso Minister for Foreign Affairs / Meeting of the council os ministers of the Western European Union / Lisbon. The 15th of May. 1995" Tetején Barroso vésett autogrammjával. Jelzett, bruttó: 263g, 8x11x4,5 cm 2784595
19030
434
26000
Ezüst (Ag) nyelű salátás, jelzett, dobozban, h: 27 cm 2714424
19031
434
Ezüst (Ag) nyelű sültes kínáló, jelzett, dobozban, h: 28-32 cm 2784592
19032
434
15000
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, dobozban, h: 30 cm 2784589
19033
434
15000
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, dobozban, h: 25 cm 2743306
19034
434
Ezüst (Ag) tetejű kozmetikai üvegcse, jelzett, m: 8 cm
2784421
19035
434
Ezüst (Ag) borítású miniatúra, jelzett, sérült kopott, keretben. 12x8cm 2784420
19036
434
Ezüst (Ag) borítású miniatúra, jelzett, sérült kopott, üvegezett keretben. 7,5x9cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF