Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 273

Szecessziós ezüst (Ag) kínálótál, jelzett, sérült, d: 33,5 cm, nettó: 378g
19025.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
9

Ezüst (Ag) oljaág, jelzett, nettó: 90g, h: 36 cm. (Az olajfa ága "katinos" a bölcsesség, a béka, a bőség, a dicsőség és a gazdagság jelképe. A 28 levél, a WEU 28 országát jelképezi. Athina istennő olajfát ültetett, amely a bölcsesség, a béke és a bőség szimbólumaként.
19026.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) nyelű sültes és salátás, dobozban, jelzett, h: 28-32 cm
19027.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) kínáló, üvegbetét nélkül, jelzett, kopásokkal, d: 25 cm, nettó: 283g
19028.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
23

Ezüst (Ag) doboz, vésett felirattal: "José Manuel Barroso Minister for Foreign Affairs / Meeting of the council os ministers of the Western European Union / Lisbon. The 15th of May. 1995" Tetején Barroso vésett autogrammjával. Jelzett, bruttó: 263g, 8x11x4,5 cm
19029.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) nyelű salátás, jelzett, dobozban, h: 27 cm
19030.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) nyelű sültes kínáló, jelzett, dobozban, h: 28-32 cm
19031.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, dobozban, h: 30 cm
19032.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, dobozban, h: 25 cm
19033.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) tetejű kozmetikai üvegcse, jelzett, m: 8 cm
19034.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) borítású miniatúra, jelzett, sérült kopott, keretben. 12x8cm
19035.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) borítású miniatúra, jelzett, sérült kopott, üvegezett keretben. 7,5x9cm
19036.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF