Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2776647
19074
434
14000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) opállal, gránáttal és citrinnel ékített medál, lánccal, jelzett, h:68,5cm. bruttó: 16,22g 2749202
19075
434
Ezüst(Ag) hullámos karkötő, jelzett, 6×5,5 cm, nettó: 29,6 g
2714475
19076
434
Ezüst (Ag) óralánc, jelzés nélkül, h: 35 cm, nettó: 15g
2768725
19077
434
15000
Arany (Au) 14K hal függő, jelzett, 2,3×2,4 cm, nettó: 1,1 g 2740293
19078
434
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g
2784765
19079
434
15000
Ezüst (Ag) Art Deco markazitos bross, 4 cm, jelzett, bruttó: 5,8 g 2784756
19080
434
15000
Ezüst (Ag) óralánc, h: 25 cm, jelzés nélkül, nettó: 10,2g
2776643
19081
434
Ezüst (Ag) Basel Rheinbrücke emlék kanál, jelzett, h: 12cm. bruttó: 15g
2806760
19082
434
Címeres karkötő, kopott, h: 16,5 cm 2804107
19083
434
Ezüst(Ag) madármintás ékszertartó tálka, jelzett, 12×9 cm, nettó: 29,1 g 2784752
19084
434
Ezüst (Ag) síp medál lóherével, nem szól. Jelzett, 2 cm, nettó: 5,6g
2784754
19085
434
Ezüst (Ag) óralánc, h: 34 cm, jelzett, nettó: 6,1g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF