Pallai Sándor - Pál Endre - Sógor Györgyné: Nemesfémipari szakmai ismeretek II. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó, 182 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, ázásnyomokkal. Megjelent 460 példányban.
AEG Hilfsbuch für elektrische Licht- und Kraftanlagen. Herausgegeben von der Allgemeinen Elektricitäts-Gesellschaft. Essen, 1953, W. Girardet, 691+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908., "Molnárok Lapja." Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, néhány aláhúzással, a kötet végére kötve számos üres jegyzetlapokkal.