Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908.,... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Bucher/Bucher-Technik~1000015/Mezey-Bertalan-Elektrotechnikai-gyakorlati-alapismeretek-Bp-1908-Molnarok-Lapja-Masodik-k~II2810043
2810043
17382
434
Books: Technics
Beschreibung: Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908., "Molnárok Lapja." Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötés, kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘kkel, néhány aláhúzással, a kötet végére kötve számos üres jegyzetlapokkal.
: pk