Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.
Petrik Ottó: Légpárnás jármű modellje. Bp., 1978, Zrínyi Katonai Kiadó, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, koszos borítóval. Megjelent 5000 példányban.
Bakondi Károly - Kardos Árpád: A gépgyártás technológiája I. köt.: Forgácsolás. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 2600 példányban.