Stich

Zahl der Lose: 71

A magyar szent korona. Bp., Ullmann József, litográfia, papír, javított, 23x15 cm
11100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Székely Bertalan: Mohácsi csata c. képének 1900 körüli reprodukciója Nemzeti dicsőségünk címerrel és felirattal benyomott 28x17 cm
11101.

Rufpreis:
1 000 HUF

11102.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kína arcai 43 db XIX. századi újságokból kivágott képes illusztráció. Városképek. Fametszet, rézmetszet, stb. Igényes gyűjtői berakóban.
11103.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1800 Iasi, Jasi, Jassy, Jászvásár látképe és a környék térképe rézmetszet / Map and view of Iasi . Colored copper plate engreaving in paspartu 23x18,5 cm
11104.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
23

cca 1850 Iasi, Jasi, Jassy, Jászvásár látképe Acélmetszet / View of Iasi Steel plate engreaving in paspartu 14x9 cm
11105.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

cca 1800 Mehádia Orsova mellett leírás a vár látképe jelmagyarázat / Mehadia Litográfia / View of Mehadia with description Lithography in paspartu 21x13 cm
11106.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

2 db kínai fametszet. 15x23 cm Üvegezett keretben.
11107.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szerelmey: Dévényi hegy litográfia, feliratozott jelzett. 13x22 cm Szép állapotban
11108.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

11109.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cca. 1840. Luigi Paradisi: Costanza Bentivoglio. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 25x18cm
11110.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF