Stich Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2769972
11100
433
Engravings
A magyar szent korona. Bp., Ullmann József, litográfia, papír, javított, 23x15 cm 2795671
11101
433
Engravings
Székely Bertalan: Mohácsi csata c. képének 1900 körüli reprodukciója Nemzeti dicsőségünk címerrel és felirattal benyomott 28x17 cm
2742157
11102
433
Engravings
2795721
11103
433
Engravings
Kína arcai 43 db XIX. századi újságokból kivágott képes illusztráció. Városképek. Fametszet, rézmetszet, stb. Igényes gyűjtői berakóban. 2797168
11104
433
Engravings
cca 1800 Iasi, Jasi, Jassy, Jászvásár látképe és a környék térképe rézmetszet / Map and view of Iasi . Colored copper plate engreaving in paspartu 23x18,5 cm 2797173
11105
433
Engravings
cca 1850 Iasi, Jasi, Jassy, Jászvásár látképe Acélmetszet / View of Iasi Steel plate engreaving in paspartu 14x9 cm 2797185
11106
433
Engravings
cca 1800 Mehádia Orsova mellett leírás a vár látképe jelmagyarázat / Mehadia Litográfia / View of Mehadia with description Lithography in paspartu 21x13 cm
2773006
11107
433
Engravings
2 db kínai fametszet. 15x23 cm Üvegezett keretben. 2773007
11108
433
Engravings
Szerelmey: Dévényi hegy litográfia, feliratozott jelzett. 13x22 cm Szép állapotban 2794647
11109
433
Engravings
2766113
11110
433
Engravings
Cca. 1840. Luigi Paradisi: Costanza Bentivoglio. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 25x18cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF