Stich

Zahl der Lose: 71

George Housman Thomas (1824-1868) után: Paripa (Masterless), XIX. sz. vége. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, hajtásnyomokkal, kissé foltos, lap teteje kartonra kasírozva, 32x49
11088.

Rufpreis:
4 000 HUF

A magyar nemzet gyásza, Kossuth Lajos. Kromolitográfia, papír. Cserépy Árpád (1859-1907) eredetije után, kőre rajzolta és nyomtatta "Steyrermühl. Jelzett a metszeten. XIX. sz. vége. Foltos, lap alja kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60x41,5 cm
11089.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Paul Jourdy (1805-1856) után, Charles Etienne Pierre Motte (1785-1836) metszése: Csatajelenet (Combat De Benoutii). Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Néhány egészen apró folttal. Paszpartuban. 23x32 cm
11090.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pollák Zsigmond (1837-1912): Arany János. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 26x18 cm
11091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eduard Willmann (1820-1877) után, J. Richter metszése: Romok a schönbrunni kastély parkjában (Ruine im Schlossgarten zu Schönbrunn). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, paszpartuban, 11x15 cm
11092.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kilátás a londoni börzére, Royal Merchants' Square-re (Prospectus platae regiae mercatorum), 1760 körül. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, 36x49 cm. Üvegezett fakeretben.
11093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Henry Winkles (1801-1860) metszése, L. Mayer után: Riekersburg. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 10x15 cm. Üvegezett fakeretben.
11094.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ahrens, Tesca: Greifenstein. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. 12x17 cm. Üvegezett fakeretben.
11095.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wilhelm Woernle (1849-1916) metszése: Nazzorbo (vitorlások). Rézkarc, papír, jelzetta metszeten. 12,5x24 cm
11096.

Rufpreis:
2 000 HUF

11097.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1870 Lechner Ágost jogtanár litografált portréja. 30x21 cm
11098.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Sárkányrend lovagja 1400 elején, "Metsz. Riedel.", fametszet, papír, körbevágott, kissé foltos, 25x18 cm
11099.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF