Stich Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2766076
11076
433
Engravings
1837/1842. Benucci Vincenzo: Ridolfi Altoviti - Clarice Ridolfi Altoviti (C Del Altissimo dip., M. Orsi dis., V. Bencci inc.) Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 24x19cm 2749998
11077
433
Engravings
2747725
11078
433
Engravings
2747717
11079
433
Engravings
cca 1860 2 db madarakat ábrázoló színes metszet szépen paszpartuzva. 20x24 cm 2747712
11080
433
Engravings
cca 1860 4 db madarakat ábrázoló színes metszet szépen paszpartuzva. 20x24 cm, 19x12 cm 2747572
11081
433
Engravings
cca 1890 Pillangók, lepkék Litográfia paszpartuban. 23x19 cm 2747574
11082
433
Engravings
cca 1890 madarak 2 db litográfia szépen paszpartuzva. 23x19, 19x13 cm 2747568
11083
433
Engravings
cca 1850 Ornitológia, madarak, baglyok. Rézmetszet paszpartuban. 26x20 cm
2702997
11084
433
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Graz főtere. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 10x15 cm
2702971
11085
433
Engravings
William Kidd (1796-1863) után, Westley metszése: Orvvadász (The poacher detected), XIX. sz. eleje-közepe. Színezett rézmetszet, papír. Kisebb felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 13x10,5 cm
2797472
11086
433
Engravings
Charles Alphonse Deblois (1822-1883) metszése, Jean Baptiste Bertrand (1823-1887) után: Ophélie. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, kissé foltos. 31×18 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
2797476
11087
433
Engravings
Charles Alphonse Deblois (1822-1883) metszése, Jean Baptiste Bertrand (1823-1887) után: Marguerite. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, foltos, szakadással. 31×18 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF