Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 586

Bóka Dezső (1935-): Vízpart, 1977. Akvarell, papír, jelzett. Szélén paszpartuzás nyomaival. 35×50 cm
10073.

Rufpreis:
6 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Táj. Rézkarc, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének 1953 bélyegzője. Felcsavarva, foltos 15,5x27 cm
10074.

Rufpreis:
2 400 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Vizes-fás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (87/100). 29,5x39,5 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bolgár József (1928-1986): Csendélet. Filctoll, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Bolgár József autográf ajánlási soraival 1973-ból. 30x21 cm.
10076.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bordás Ferenc (1911-1982): Budai utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,19,5×28,5 cm
10077.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bordás Ferenc (1911-1982): Vár, Budapest. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10078.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Erato. Hidegtű, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fakeretben, 29×20 cm
10079.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
11

Borsos Miklós (1906-1990): Urania. Hidegtű, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fakeretben, 29×20 cm
10080.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Böhm Lipót "Poldi" (1916-1995): Csendélet. Színes ceruza, papír, jelzett, Böhm Lipót "Poldi" autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10081.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10082.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Körhinta. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, jelzés nélkül, 47x58,5 cm
10083.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Horgászok. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, jelzés nélkül, 47x57 cm
10084.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF