Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2786903
10073
432
Bóka Dezső (1935-): Vízpart, 1977. Akvarell, papír, jelzett. Szélén paszpartuzás nyomaival. 35×50 cm 2776926
10074
432
Boldizsár István (1897-1984): Táj. Rézkarc, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének 1953 bélyegzője. Felcsavarva, foltos 15,5x27 cm 2779465
10075
432
Boldizsár István (1897-1984): Vizes-fás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (87/100). 29,5x39,5 cm 2784737
10076
432
Bolgár József (1928-1986): Csendélet. Filctoll, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Bolgár József autográf ajánlási soraival 1973-ból. 30x21 cm.
2749758
10077
432
Bordás Ferenc (1911-1982): Budai utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,19,5×28,5 cm 2749756
10078
432
Bordás Ferenc (1911-1982): Vár, Budapest. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm 2779378
10079
432
Borsos Miklós (1906-1990): Erato. Hidegtű, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fakeretben, 29×20 cm 2779381
10080
432
Borsos Miklós (1906-1990): Urania. Hidegtű, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fakeretben, 29×20 cm 2784831
10081
432
Böhm Lipót "Poldi" (1916-1995): Csendélet. Színes ceruza, papír, jelzett, Böhm Lipót "Poldi" autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
2526715
10082
432
5500
2761026
10083
432
22000
Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Körhinta. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, jelzés nélkül, 47x58,5 cm 2761027
10084
432
22000
Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Horgászok. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, jelzés nélkül, 47x57 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF