Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 586

Gábor Móric (1889-1987): Budapesti külváros. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Gábor Móric autográf ajánlási soraival 1972-ből. Papírra kasírozva. 21x15 cm.
10171.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gacs Gábor (1930-2019): Csendélet miskakancsóval. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (40/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5×29 cm
10172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Halvacsora. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, törésnyomokkal, feltekerve 29,5x40 cm
10173.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm
10174.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Galbavy Gyula (1883 - ): Párkány 1919. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 20x28cm
10175.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Gebauer Ernő (1892-1962): Az utolsó vacsora, 1914. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 25x38,5 cm
10176.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm
10177.

Rufpreis:
4 000 HUF

Paul Gericke (1876-1949) ismert, árverezett német festőművész: Virágcsendélet barkaágakkal. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 70cm x 60cm
10178.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Gerzson Pál (1931-2008): Arckép, 1974. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Gerzson Pál autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10179.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10180.

Rufpreis:
6 000 HUF

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Vető paraszt. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz). Lap széle foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29×22 cm
10181.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gönczi Béla (1934-): Halászbástya, Budapest. Rézkarc, 2 db, papír, jelzett, 9×12 cm
10182.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF