Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2784725
10171
432
Gábor Móric (1889-1987): Budapesti külváros. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Gábor Móric autográf ajánlási soraival 1972-ből. Papírra kasírozva. 21x15 cm. 2778253
10172
432
Gacs Gábor (1930-2019): Csendélet miskakancsóval. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (40/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5×29 cm
2779036
10173
432
Gácsi Mihály (1926-1987): Halvacsora. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, törésnyomokkal, feltekerve 29,5x40 cm 2687333
10174
432
14000
Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm
2687331
10175
432
11000
Galbavy Gyula (1883 - ): Párkány 1919. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 20x28cm 2781096
10176
432
15000
Gebauer Ernő (1892-1962): Az utolsó vacsora, 1914. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 25x38,5 cm 2555644
10177
432
Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm
2786420
10178
432
44000
Paul Gericke (1876-1949) ismert, árverezett német festőművész: Virágcsendélet barkaágakkal. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 70cm x 60cm
2784984
10179
432
14000
Gerzson Pál (1931-2008): Arckép, 1974. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Gerzson Pál autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2517788
10180
432
Ghyczy Dénes (1970-): A legtehetségesebb orr, 1993. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 24×22 cm / 2750668
10181
432
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Vető paraszt. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz). Lap széle foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29×22 cm 2788194
10182
432
Gönczi Béla (1934-): Halászbástya, Budapest. Rézkarc, 2 db, papír, jelzett, 9×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF