Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 586

Erwin Braun (1922-2003) német festőművész: Havas táj szánnal, 1973. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 90cm x 70cm
10086.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bubelényi László (1953-): Múló idő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10087.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Budaváry Sándor (?-?):: Baromfiudvar. Olaj, vászon. Sérült . keretben.80x60 cm.
10088.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10089.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Tehenek a vízparton. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24×35 cm
10090.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Butak András (1948-2021): Le vieux Bucey, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI. / XV. számozással. Lapszéli, képet nem érintő törésnyommal. 22,5×32 cm
10091.

Rufpreis:
4 000 HUF

Butak András (1948-2021): Bucey. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA IV. / XV. számozással. 22,5×32 cm
10092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csavlek András (1942-): Férfi portré. 1965. Tus, papír. jelzett 33x24 cm
10093.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csavlek András (1942- ): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzés nélkül 25x33 cm
10094.

Rufpreis:
2 800 HUF
15

Csavlek András (1942-): Sopron télen. Színes linómetszet, papír, jelzett, kissé hullámos, lapszéli apró foltokkal és törésnyommal, 23×43 cm
10095.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Csehi Péter (1950-2016): Kavalkád (cím nélkül), 2002. Vegyes technika, kollázs, papír, karton, jelezve jobbra fent. 29x38 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohócfej. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. 54x48 cm
10097.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF