Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2786397
10086
432
32000
Erwin Braun (1922-2003) német festőművész: Havas táj szánnal, 1973. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 90cm x 70cm
2781916
10087
432
28000
Bubelényi László (1953-): Múló idő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
2708849
10088
432
Budaváry Sándor (?-?):: Baromfiudvar. Olaj, vászon. Sérült . keretben.80x60 cm.
2674034
10089
432
13000
2781140
10090
432
26000
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Tehenek a vízparton. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24×35 cm
2777261
10091
432
Butak András (1948-2021): Le vieux Bucey, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA VI. / XV. számozással. Lapszéli, képet nem érintő törésnyommal. 22,5×32 cm 2777267
10092
432
Butak András (1948-2021): Bucey. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA IV. / XV. számozással. 22,5×32 cm
2743129
10093
432
Csavlek András (1942-): Férfi portré. 1965. Tus, papír. jelzett 33x24 cm 2779928
10094
432
Csavlek András (1942- ): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzés nélkül 25x33 cm 2779470
10095
432
3800
Csavlek András (1942-): Sopron télen. Színes linómetszet, papír, jelzett, kissé hullámos, lapszéli apró foltokkal és törésnyommal, 23×43 cm 2777337
10096
432
Csehi Péter (1950-2016): Kavalkád (cím nélkül), 2002. Vegyes technika, kollázs, papír, karton, jelezve jobbra fent. 29x38 cm 2783951
10097
432
30000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohócfej. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. 54x48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF