Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760347
10048
432
32000
David Beeri (1951-): Dombtető. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
2784702
10049
432
Bencze László (1907-1992): Anya gyermekével. Tus, papír, jelzett, Bencze László autográf ajándékozási soraival 1972-ből. 30x21 cm 2786795
10050
432
32000
Benczúr Gyula (1844-1920): Puttófejek. Ceruza, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 28x37 cm. 2786338
10052
432
65000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Balatoni hangulat. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm 2784264
10053
432
15000
ifj. Benedek Jenő (1939-2019): Táj antik torzóval. Tus, papír, jelzett, ifj. Benedek Jenő autográf ajándékozási soraival 1974-ből. Üvegezett fakeretben, 16×15 cm 2779448
10054
432
Benke László (1903-1983): Lovak. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. 29x39 cm 2780518
10055
432
40000
Benke Margit (?-), működött a XX. sz. elején: Vadászcsendélet elejtett fácánnal. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív szecessziós, sérült fakeretben. 99x43 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2780512
10056
432
40000
Benke Margit (?-), működött a XX. sz. elején: Vadászcsendélet elejtett nyúllal. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív szecessziós, sérült fakeretben. 99x43 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2763264
10057
432
2722472
10058
432
30000
Beregi Sándor, Weiber Sámuel (1876-1943): Olvasó hölgy. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 46×38 cm 2787745
10059
432
Berki Viola (1932-2001): Budavári éjszaka. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 25/50. 48x39 cm Lap széle kissé sérült. 2779457
10060
432
Beron Gyula (1885-1971): Öreg fűzfa. Rézkarc, papír, jelzett. 29,5×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF