Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 586

Bálint Árpád (1870-?): Kinn, padon. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett műanyag keretben. 16x24 cm.
10036.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bálványos Huba (1938-2011): Júdáspénz, 1981. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 29/50. Lapszéli apró sérüléssel. 56,5x40 cm
10037.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bánky Ottó (?-): Tetőző napsütés. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 28x40 cm
10038.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Bánfi József (1936): Virágos falu. Olaj, karton, Jelzett 20x30 cm
10039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bánsági András (1934-1993): Magyar gazda udvar. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 21x30 cm. Üvegezett fakeretben
10040.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Baranyai Ferenc (1923-2003): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x59 cm
10041.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10042.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Baranyay András (1938-2016): Táplálék. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 74/80. Lap széle kissé foltos. 37×44,5 cm
10043.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Baska József (1935-2017): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, karton, jelzett. Baska József autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva. 22x20 cm.
10044.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Franz Beck ( 1893-1983) ismert német festőművész: Legelő birkanyájjal. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
10045.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Bednár János (1886-1932): Bájos hölgy. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 65,5×42 cm
10046.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

David Beeri (1951-): Jelzőtorony. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 50x60 cm
10047.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF