Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2672484
10036
432
Bálint Árpád (1870-?): Kinn, padon. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett műanyag keretben. 16x24 cm. 2787829
10037
432
4600
Bálványos Huba (1938-2011): Júdáspénz, 1981. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 29/50. Lapszéli apró sérüléssel. 56,5x40 cm 2747569
10038
432
7500
Bánky Ottó (?-): Tetőző napsütés. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 28x40 cm 2738260
10039
432
Bánfi József (1936): Virágos falu. Olaj, karton, Jelzett 20x30 cm 2781263
10040
432
Bánsági András (1934-1993): Magyar gazda udvar. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 21x30 cm. Üvegezett fakeretben
2596411
10041
432
26000
Baranyai Ferenc (1923-2003): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x59 cm 2596418
10042
432
26000
Baranyai Ferenc (1923-2003): Tanya. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46x59 cm
2706733
10043
432
Baranyay András (1938-2016): Táplálék. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 74/80. Lap széle kissé foltos. 37×44,5 cm 2785330
10044
432
14000
Baska József (1935-2017): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, karton, jelzett. Baska József autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva. 22x20 cm.
2786423
10045
432
36000
Franz Beck ( 1893-1983) ismert német festőművész: Legelő birkanyájjal. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
2786006
10046
432
50000
Bednár János (1886-1932): Bájos hölgy. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 65,5×42 cm 2760343
10047
432
46000
David Beeri (1951-): Jelzőtorony. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 50x60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF