Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2461974
11604
431
2729475
11605
431
Hutschenreuther porcelán dísztányér, 12 db, Ole Winther terve, madarak, matricás, jelzett, eredeti dobozban, hibátlan , d: 16 cm 2729465
11606
431
24000
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. I. Aladdin és a varázslámpa. II. Aladin játszik az utcagyerekekkel. III. Aladdin találkozik a varázslóval. IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben. V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből. VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt. VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának. VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből. IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak. X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak.
2526742
11607
431
Johnson Bros. Glenwood angol fajansz leveses tányér szett, 6 db, máz alatti zöld matricás dekorral, cca 1900. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 25 cm 2750988
11608
431
Angol 5 személyes, 16 darabos reggelizőkészlet, mázalatti matricás fajansz, jelzett. Hibátlan.
2658930
11609
431
Belga porcelán étkészlet, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal 2691318
11610
431
4 db, antik francia/belga fajansz tanyer c. 1750-1800 körül, jelzés nélkül, koruknak megfelelő állapotban, kopásokkal, mázlepattanásokkal. d: 21 cm 2691329
11611
431
Sitsendorf nagy méretű porcelán figura, birka nyíró, , Németország 1900 körül, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 2753489
11612
431
30000
Royal Manifattura Porcelanne, kínaizáló fedeles dísz váza, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
2753483
11613
431
38000
Nagyméretű Capodimonte fedeles váza, jelzett, kopásokkal, m: 47 cm
2726457
11614
431
Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm
2726466
11615
431
2db antik teáscsésze, jelzés nélkül, szép állapotban, egyik brokát arannyal díszítve, feltehetően német.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF