Porzellan

Zahl der Lose: 422

11604.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hutschenreuther porcelán dísztányér, 12 db, Ole Winther terve, madarak, matricás, jelzett, eredeti dobozban, hibátlan , d: 16 cm
11605.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. I. Aladdin és a varázslámpa. II. Aladin játszik az utcagyerekekkel. III. Aladdin találkozik a varázslóval. IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben. V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből. VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt. VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának. VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből. IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak. X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak.
11606.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11607.

Rufpreis:
6 000 HUF

Angol 5 személyes, 16 darabos reggelizőkészlet, mázalatti matricás fajansz, jelzett. Hibátlan.
11608.

Rufpreis:
10 000 HUF

11609.

Rufpreis:
8 000 HUF

4 db, antik francia/belga fajansz tanyer c. 1750-1800 körül, jelzés nélkül, koruknak megfelelő állapotban, kopásokkal, mázlepattanásokkal. d: 21 cm
11610.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sitsendorf nagy méretű porcelán figura, birka nyíró, , Németország 1900 körül, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
11611.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal Manifattura Porcelanne, kínaizáló fedeles dísz váza, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
11612.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nagyméretű Capodimonte fedeles váza, jelzett, kopásokkal, m: 47 cm
11613.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm
11614.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2db antik teáscsésze, jelzés nélkül, szép állapotban, egyik brokát arannyal díszítve, feltehetően német.
11615.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF