Porzellan

Zahl der Lose: 422

Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
11592.

Rufpreis:
12 000 HUF

11593.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

11594.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül.
11595.

Rufpreis:
12 000 HUF

11596.

Rufpreis:
12 000 HUF

11597.

Rufpreis:
12 000 HUF

11598.

Rufpreis:
12 000 HUF

11599.

Rufpreis:
12 000 HUF

11600.

Rufpreis:
12 000 HUF

Japán mintás porcelán teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, egy tányér ragasztott. 45x30 cm
11601.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm
11602.

Rufpreis:
6 000 HUF

11603.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF