Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747425
11592
431
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
2747429
11593
431
65000
2754617
11594
431
100000
2754700
11595
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül.
2754699
11596
431
2754698
11597
431
2754697
11598
431
2754695
11599
431
2754694
11600
431
2725855
11601
431
8500
Japán mintás porcelán teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, egy tányér ragasztott. 45x30 cm
2719974
11602
431
DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm
2523950
11603
431
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF