Porzellan

Zahl der Lose: 422

Jelzés nélkül: historizáló jelenetes áttört tál. Matricás, kopásokkal 32x20 cm
11748.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wedgewood porcelán benzines öngyújtó, jelzett, amerikai szerelékkel, kis kopásokkal, m: 7 cm
11749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, ragasztott, sérült. d: 21 cm
11750.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német porcelán puttós figura. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, hibátlan 18 cm
11751.

Rufpreis:
4 000 HUF

11752.

Rufpreis:
4 000 HUF

11753.

Rufpreis:
4 000 HUF

Winterling Bavaria egy személyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett.
11754.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11755.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lovas motívumos tányérok 4 db és egy bögre. Matricásak, jelzettek, hibátlanok d:14-20 cm-ig
11756.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy méretű porcelán baba. 52 cm
11757.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán betétes fa sodrófa 38 cm
11758.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Rosenthal virág mintás cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan d: 13 cm
11759.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF