Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768698
11748
431
Jelzés nélkül: historizáló jelenetes áttört tál. Matricás, kopásokkal 32x20 cm 2767295
11749
431
Wedgewood porcelán benzines öngyújtó, jelzett, amerikai szerelékkel, kis kopásokkal, m: 7 cm 2773871
11750
431
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, ragasztott, sérült. d: 21 cm
2773525
11751
431
Német porcelán puttós figura. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, hibátlan 18 cm
2773295
11752
431
Winterling Bavaria kétszemélyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett. 2773294
11753
431
2773268
11754
431
Winterling Bavaria egy személyes reggelizőkészlet, kis kopással, jelzett. 2773259
11755
431
2768573
11756
431
Lovas motívumos tányérok 4 db és egy bögre. Matricásak, jelzettek, hibátlanok d:14-20 cm-ig 2768347
11757
431
Nagy méretű porcelán baba. 52 cm
2772178
11758
431
Porcelán betétes fa sodrófa 38 cm 2772160
11759
431
Rosenthal virág mintás cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF