Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2626602
11676
431
Karlovy Vary csehszlovák porcelán kúrapohár. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm
2713372
11677
431
Ludak, porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm
2599445
11678
431
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm
2637096
11679
431
3800
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm 2742546
11680
431
Drasche porcelán bonbonier. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x9x7 cm
2742544
11681
431
Sitzendorf porcelán agár pár. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 26x11x18 cm 2738356
11682
431
Purdy's bögre, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2730207
11683
431
2200
5 db vegyes porcelán figura, néhányon sérülés, m: 3,5-8,5 cm 2730354
11684
431
KPM Berlin dísztányér, kopásokkal, jelzett, d: 19,5 cm
2467162
11685
431
2467164
11686
431
2439268
11687
431
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF