Flohmarkt

Zahl der Lose: 1026

Retró likőrös pohárkészlet, fém tartóval, a poharakon Tokaj felirattal, kopott. 30x20x20cm
13038.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm
13039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro, műanyag, kávédaráló. Kopásnyomokkal. M: 17 cm
13040.

Rufpreis:
5 000 HUF

1973 4 db szovjet nemzetiségi baba: krigiz, tadzsik, üzbég népviselettel. 30 cm
13041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Art deco többszemélyes, gömb alakú asztali öngyújtó. Krómozott fém, XX. sz. első fele. Kopottas, néhány kisebb horpadással, m: 9,5 cm
13042.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hoyo de Monterrey de José Gener Habana (Havana) kubai szivaros fadoboz, kopottas, ráragasztott matricával, 20x14x7,5 cm
13043.

Rufpreis:
800 HUF

WMF lábas, jelzett, használt állapotban, h: 55 cm
13044.

Rufpreis:
10 000 HUF

SL Design Merenberg, igényes német gyűjtői babák, 3 db. Porcelán fejjel, kézzel festve, különböző szövet ruhában, állvánnyal. Szép állapotban, egy hiányzó cipővel, m: 39 cm körül
13045.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Városcímeres, nagyméretű réz fali kulcstartó, kisebb kopásnyomokkal, h: 36,5 cm
13046.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asztalközép, ezüstözött alpakka, kopásokkal, m: 17 cm
13047.

Rufpreis:
8 000 HUF

Üveg palack, bőrrel borítva, hibátlan, m: 21 cm
13048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lemezjáték széf persely 14 cm
13049.

Lemezjáték széf persely 14 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF