Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522700
13038
431
4200
Flea Market
Retró likőrös pohárkészlet, fém tartóval, a poharakon Tokaj felirattal, kopott. 30x20x20cm 2612607
13039
431
Flea Market
Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm 2644216
13040
431
Flea Market
Retro, műanyag, kávédaráló. Kopásnyomokkal. M: 17 cm
2616401
13041
431
Flea Market
1973 4 db szovjet nemzetiségi baba: krigiz, tadzsik, üzbég népviselettel. 30 cm 2722520
13042
431
2200
Flea Market
Art deco többszemélyes, gömb alakú asztali öngyújtó. Krómozott fém, XX. sz. első fele. Kopottas, néhány kisebb horpadással, m: 9,5 cm 2722523
13043
431
Flea Market
Hoyo de Monterrey de José Gener Habana (Havana) kubai szivaros fadoboz, kopottas, ráragasztott matricával, 20x14x7,5 cm 2747550
13044
431
Flea Market
WMF lábas, jelzett, használt állapotban, h: 55 cm
2748688
13045
431
Flea Market
SL Design Merenberg, igényes német gyűjtői babák, 3 db. Porcelán fejjel, kézzel festve, különböző szövet ruhában, állvánnyal. Szép állapotban, egy hiányzó cipővel, m: 39 cm körül 2643184
13046
431
Flea Market
Városcímeres, nagyméretű réz fali kulcstartó, kisebb kopásnyomokkal, h: 36,5 cm 2724023
13047
431
Flea Market
Asztalközép, ezüstözött alpakka, kopásokkal, m: 17 cm
2648919
13048
431
Flea Market
Üveg palack, bőrrel borítva, hibátlan, m: 21 cm
2727230
13049
431
Flea Market
Lemezjáték széf persely 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF