Flohmarkt

Zahl der Lose: 1026

13014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hattyús egyszálas virágtartó, ezüstözött fém, jelzés nélkül, m: 18 cm
13015.

Rufpreis:
5 000 HUF

Virágtartó, ón, puttós, nyúl motívummal, kopott, m: 22 cm
13016.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Régi réz tapper, kopott, Jelzett, 13x8 cm
13017.

Rufpreis:
8 000 HUF

13018.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi íróasztal garnitúra, Art Deco, erősen kopott, 42x63cm
13019.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Gyertyatartó pár, fém, kopott, m:21cm
13020.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13021.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Nagy doboz vegyes toll tétel
13022.

Nagy doboz vegyes toll tétel

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Sopron asztali zászló (Soproni VSE, városcímeres), 21x15 cm és 14x10,5 cm
13023.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm
13024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marokkói teáskanna, fém, jelzett, m: 15 cm
13025.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF