Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2569120
13014
431
Flea Market
2731452
13015
431
Flea Market
Hattyús egyszálas virágtartó, ezüstözött fém, jelzés nélkül, m: 18 cm
2731449
13016
431
15000
Flea Market
Virágtartó, ón, puttós, nyúl motívummal, kopott, m: 22 cm
2731459
13017
431
Flea Market
Régi réz tapper, kopott, Jelzett, 13x8 cm
2652583
13018
431
Flea Market
2652578
13019
431
9500
Flea Market
Régi íróasztal garnitúra, Art Deco, erősen kopott, 42x63cm 2585578
13020
431
Flea Market
Gyertyatartó pár, fém, kopott, m:21cm
2583155
13021
431
Flea Market
2621145
13022
431
Flea Market
Nagy doboz vegyes toll tétel
2742869
13023
431
Flea Market
2 db Sopron asztali zászló (Soproni VSE, városcímeres), 21x15 cm és 14x10,5 cm
2558071
13024
431
Flea Market
Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm 2744358
13025
431
Flea Market
Marokkói teáskanna, fém, jelzett, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF