Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704336
13026
431
Flea Market
Fűszertartó kiegészítő polcra. 40 cm
2704338
13027
431
Flea Market
Asztali tükör, mozgatható. Esztergált fa. 30 cm
2706692
13028
431
Flea Market
A Manchester United 1998-1999-es szezonban Bajnokok Ligája-, Premier League- és FA-kupagyőztes labdarúgócsapata, kirakott puzzle üvegezett keretben, külső méret: 51,5x36 cm / Manchester United's 1998-99 season Champion's League, Premier League and FA Cup-winning football team, completed jigsaw puzzle in glazed frame
2706041
13029
431
Flea Market
Latte Macchiato nagy méretű puzzle kirakva, keretben 50x70 cm
2706044
13030
431
Flea Market
Eiffel torony nagy méretű puzzle kirakva, keretben 50x70 cm
2706045
13031
431
Flea Market
San Francisco nagy méretű puzzle kirakva, keretben 50x70 cm
2686631
13032
431
Flea Market
2517529
13033
431
Flea Market
Japán lakk doboz kulccsal, kopott, 20x14x6cm
2686643
13034
431
Flea Market
4 db vegyes képtartó keret, d: 4,5cm, 6x8cm, 11x8cm
2686642
13035
431
Flea Market
2 db női táska, kopott, 20x20, 23x28cm
2554873
13036
431
Flea Market
Fém pohártartó, m:22cm, 6db üveg pohárral m:13cm, klf italmárkákkal díszítve (Lánchíd, Budafok, Plum, Cabinet -brandy, Unicum, Barack pálinka) kopott, 2531152
13037
431
Flea Market
Fém füles kínáló d: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF