Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2771835
12699
431
Flea Market
Karácsonyi szarvasos nyomat. 20x40cm
2772414
12700
431
Flea Market
WMF S.Collection tálka, jelzett, d: 15 cm
2772210
12701
431
Flea Market
Kínai cloissonne váza, kopott, m: 8 cm 2772181
12702
431
Flea Market
2772174
12703
431
Flea Market
Vasaló, tartóval, m: 20 cm 2772171
12704
431
Flea Market
5 darabos sünis tálka készlet, fém, d: 4-9cm 2772154
12705
431
Flea Market
2772792
12706
431
Flea Market
Hema levélmérleg, kopott, m: 25 cm 2772794
12707
431
Flea Market
Vörös Csillag Traktorgyár, alumínium hamutál, kopott, 10,5x19,5cm 2772800
12708
431
Flea Market
Varsói súlykészlet, fadobozban. Sérült. / Odważniki miligramowe laboratoryjne uszkodzone. Warszawa Mechanika Precyzyjna. 9x17x6cm 2769814
12709
431
13000
Flea Market
15 darabos retró, csíptetős karácsonyfaizzó, működik.
2769817
12710
431
Flea Market
3 ív retró csomagolópapír, 20db mikulásos zacskó, 2db organza + csomagdísz. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF