Keramiken

Zahl der Lose: 172

2db retró kerámia tálka, olvashatatlan jelzéssel, hibátlan, d: 12-14cm
11073.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ü Keramik német figurális tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
11074.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Német retró váza, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Király Gábor: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan.
11076.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 20,5 cm
11077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 45 cm
11078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, kopott, d: 31 cm
11079.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

3 db kézzel festett mázas cserép dísz tányér d: 24 cm
11080.

Rufpreis:
4 000 HUF

WS&S Wilhelm Schiller and Sohn (1850-1914) dísztányér, jelzett, kopásokkal, d: 23 cm
11081.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 23 cm
11082.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Wilhelmsburg, kopásokkal, d: 23 cm
11083.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, erős kopásokkal, d: 23 cm
11084.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF