Keramiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2761306
11073
430
3800
Art-ceramics
2db retró kerámia tálka, olvashatatlan jelzéssel, hibátlan, d: 12-14cm
2761311
11074
430
3800
Art-ceramics
Ü Keramik német figurális tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
2761176
11075
430
Art-ceramics
Német retró váza, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2761182
11076
430
Art-ceramics
Király Gábor: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan.
2761293
11077
430
Art-ceramics
Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 20,5 cm
2765077
11078
430
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 45 cm 2760803
11079
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, kopott, d: 31 cm
2760758
11080
430
Art-ceramics
3 db kézzel festett mázas cserép dísz tányér d: 24 cm
2760761
11081
430
Art-ceramics
WS&S Wilhelm Schiller and Sohn (1850-1914) dísztányér, jelzett, kopásokkal, d: 23 cm
2760763
11082
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 23 cm
2760766
11083
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Wilhelmsburg, kopásokkal, d: 23 cm
2760770
11084
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, erős kopásokkal, d: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF