Keramiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2730745
11061
430
Art-ceramics
Retró Tófej váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m:11cm 2668138
11062
430
Art-ceramics
Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 24 cm 2668133
11063
430
Art-ceramics
Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, Sarkadi jelzéssel, d: 21 cm
2668145
11064
430
Art-ceramics
Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 28 cm 2749783
11065
430
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Ikebana. Retró kerámia, 27x18 cm 2749828
11066
430
Art-ceramics
Kovács Gyula (1945-2004): Mese oroszlán. Mázas kerámia. Jelzés nélkül, minimális mázlepattanásokkal. 19x15x16,5 cm
2762927
11067
430
Art-ceramics
Ilona jelzéssel, retró kerámia, fali tálka, hibátlan, d: 14 cm
2758945
11068
430
Art-ceramics
Retro kerámia német váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 23 cm 2758899
11069
430
3400
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Mázas, jelzés nélkül, hibátlan. 26 cm
2758904
11070
430
Art-ceramics
Retro kerámia tál, falidísz Kézzel festett, jelzés nélkül kis mázhibával 23x23 cm
2758873
11071
430
Art-ceramics
Roesler retro kerámia kaspó. Fehér mázas, jelzett, mázrepedésekkel 13 cm 2761917
11072
430
Art-ceramics
Iparművész váza, kézzel festett, jelzett, mázas kerámia 32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF