Keramiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2761213
11036
430
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
2761218
11037
430
Art-ceramics
Borsódi Ágnes: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
2761246
11038
430
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kínáló, kerámia, hibátlan, m: 12cm, d: 18 cm
2761298
11039
430
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 25,5 cm
2765716
11040
430
Art-ceramics
Óriási méretű kerti kaspó.Mázas kerámia, gyík és más állatfigurákkal d: 43 cm, m: 40 cm. kopott, alján repedéssel 2683142
11041
430
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 20,5cm
2726614
11042
430
Art-ceramics
Retró váza, kerámia, hibátlan, m: 26,5 cm 2758880
11043
430
Art-ceramics
Tófej Retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm 2758878
11045
430
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat retro kerámia váza csíkos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával . 21 cm
2761347
11046
430
Art-ceramics
Király mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 17 cm
2761305
11047
430
Art-ceramics
Retró halas tálka, hibátlan, jelzés nélkül, 15,5x18,5cm
2761309
11048
430
Art-ceramics
Német retró kerámia tál, hibátlan, jelzett, d: 18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF