Keramiken

Zahl der Lose: 172

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Wilhelmsburg, sérült, d: 23 cm
11097.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, kopott, mázlepattanásokkal, d: 31 cm
11098.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, kopott, sérült, d: 31 cm
11099.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Nowo Altrohlau, kopott, sérült, d: 31 cm
11100.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miska kancsó, Karcag, jelzett, mázas kerámia, kézzel festett hibátlan. 29 cm
11101.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db népies kerámia tál. részben jelzettek. Mázas kerámia, kézzel festett. d: 22-30 cm
11102.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mónus Ferenc (1931-1999). mázas kerámia tál és korsó, jelzett. d. 47 cm, m: 40 cm
11103.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Népi erotikus / pajzán kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
11104.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kántor Karcag, tyúk váza, színes mázakkal festett cserép, sérült, ragasztott, jelzett, m: 15 cm
11105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopások, m: 18 cm
11106.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db népi, mázas kerámia tálka. d: 18 cm, 22 cm
11107.

Rufpreis:
1 400 HUF

Népi csali kancsó, figurális kerámia, jelzett: Ombodi János Körösladány, kopásokkal, mázhibákkal, m: 25 cm
11108.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF