Keramiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760796
11097
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Wilhelmsburg, sérült, d: 23 cm
2760798
11098
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, kopott, mázlepattanásokkal, d: 31 cm
2760799
11099
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, kopott, sérült, d: 31 cm
2760800
11100
430
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Nowo Altrohlau, kopott, sérült, d: 31 cm
2761902
11101
430
Art-ceramics
Miska kancsó, Karcag, jelzett, mázas kerámia, kézzel festett hibátlan. 29 cm 2759522
11102
430
Art-ceramics
4 db népies kerámia tál. részben jelzettek. Mázas kerámia, kézzel festett. d: 22-30 cm
2759523
11103
430
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999). mázas kerámia tál és korsó, jelzett. d. 47 cm, m: 40 cm
2744768
11104
430
Art-ceramics
Népi erotikus / pajzán kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
2654479
11105
430
Art-ceramics
Kántor Karcag, tyúk váza, színes mázakkal festett cserép, sérült, ragasztott, jelzett, m: 15 cm
2601539
11106
430
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopások, m: 18 cm 2589223
11107
430
Art-ceramics
2 db népi, mázas kerámia tálka. d: 18 cm, 22 cm
2743202
11108
430
15000
Art-ceramics
Népi csali kancsó, figurális kerámia, jelzett: Ombodi János Körösladány, kopásokkal, mázhibákkal, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF