Keramiken

Zahl der Lose: 172

Füzérkajatai népi füles edény, kaspó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb sérülésekkel, 23,5x20x13,5 cm
11121.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db szilke, mázas cserép, kis lepattanásokkal, m: 23 és 25 cm
11122.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Badár Balázs, ifj. (1896-1972) Kaspó. Mázas kerámia, Jelzett, lepattanással. m: 11 cm
11123.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
11124.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Erdődy Mária: Patika díszedény. Kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, Aesculap felirattal, kopásnyomokkal, 1970 körül, m: 31 cm
11125.

Rufpreis:
10 000 HUF

Erdődy Mária: Patika díszedény. Kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, AQV. ANETHI felirattal,címerrel, kopásnyomokkal, 1970 körül, m: 31,5 cm
11126.

Rufpreis:
10 000 HUF

Figurális gyertyatartó, samottos kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5 cm
11127.

Rufpreis:
4 000 HUF

11128.

Rufpreis:
12 000 HUF

Francia Limoges majolika kaspó, zöld mázas, kopásokkal, jelzett, m: 17,5cm
11129.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Endre jelzéssel: Sasfejes férfi. Kerámia csempekép. Hibátlan. 20x20 cm
11130.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Francia fajansz lámpa, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, működik, m: 33 cm
11131.

Rufpreis:
10 000 HUF

Holland szecessziós tálca, fajansz, fém peremmel, d: 34,5 cm
11132.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF