Keramiken Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735466
11121
430
Art-ceramics
Füzérkajatai népi füles edény, kaspó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb sérülésekkel, 23,5x20x13,5 cm
2745102
11122
430
3800
Art-ceramics
2 db szilke, mázas cserép, kis lepattanásokkal, m: 23 és 25 cm
2743789
11123
430
5500
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972) Kaspó. Mázas kerámia, Jelzett, lepattanással. m: 11 cm
2723766
11124
430
Art-ceramics
Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
2761036
11125
430
Art-ceramics
Erdődy Mária: Patika díszedény. Kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, Aesculap felirattal, kopásnyomokkal, 1970 körül, m: 31 cm 2761038
11126
430
Art-ceramics
Erdődy Mária: Patika díszedény. Kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, AQV. ANETHI felirattal,címerrel, kopásnyomokkal, 1970 körül, m: 31,5 cm
2761226
11127
430
Art-ceramics
Figurális gyertyatartó, samottos kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5 cm 2760819
11128
430
Art-ceramics
2763712
11129
430
Art-ceramics
Francia Limoges majolika kaspó, zöld mázas, kopásokkal, jelzett, m: 17,5cm 2749801
11130
430
11000
Art-ceramics
Szász Endre jelzéssel: Sasfejes férfi. Kerámia csempekép. Hibátlan. 20x20 cm 2686307
11131
430
Art-ceramics
Francia fajansz lámpa, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, működik, m: 33 cm
2743215
11132
430
14000
Art-ceramics
Holland szecessziós tálca, fajansz, fém peremmel, d: 34,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF