Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 31

Kabai Imre: Társadalmi rétegződés és életesemények. A magyar fiatalok a posztindusztriális korszakban. Bp., 2006., ÚMK. Kiadói papírkötés.
17207.

Rufpreis:
800 HUF

Susan T. Fiske - David L. Hamilton - John A. Bargh: A társak és a társadalom megismerése. Vál. és szerk.: Hunyady György. Osiris Könyvtár. Bp., 2006., Osiris. Kiadói papírkötés.
17208.

Rufpreis:
800 HUF

Spéder Zsolt: A szegénység változó arcai. Tények és értelmezések. Bp., 2002, Andorka Rudolf Társadalomtudományi Társaság - Századvég. Kiadói egészvászon-kötés.
17209.

Rufpreis:
800 HUF

Bangó Jenő: Útkeresés a posztmodernben. Ember és társadalom a globalizációban és a regionalizációban. (Összegyűjtött szociológiai tanulmányok 2000-2008.) Szociológiai Tanulmányok 1. Aachen-Bp., 2008., Mundus. Kiadói kartonált papírkötés.
17210.

Rufpreis:
800 HUF

Társadalomtudományi Bibliographia Budapest Közkönyvtárainak 1926-ik évi szerzeményei alapján. III. évf. Szerk.:Krisztics Sándor. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 8. szám. Bp.,(1927),Pfeifer Ferdinánd. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos, foltos borítóval, volt könyvtári példány, felvágatlan lapokkal.
17211.

Rufpreis:
1 400 HUF

Assimil nyelvköny sorozat 4 kötete: Franciául könnyűszerrel, Olaszul könnyűszerrel, Spanyolul könnyűszerrel, Le nouveau portugais sans peine.
17212.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17213.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF