Susan T. Fiske - David L. Hamilton - John A. Bargh: A társak és a társadalom megismerése. Vál. és szerk.: Hunyady György. Osiris Könyvtár. Bp., 2006., Osiris. Kiadói papírkötés.
Spéder Zsolt: A szegénység változó arcai. Tények és értelmezések. Bp., 2002, Andorka Rudolf Társadalomtudományi Társaság - Századvég. Kiadói egészvászon-kötés.
Bangó Jenő: Útkeresés a posztmodernben. Ember és társadalom a globalizációban és a regionalizációban. (Összegyűjtött szociológiai tanulmányok 2000-2008.) Szociológiai Tanulmányok 1. Aachen-Bp., 2008., Mundus. Kiadói kartonált papírkötés.
Társadalomtudományi Bibliographia Budapest Közkönyvtárainak 1926-ik évi szerzeményei alapján. III. évf. Szerk.:Krisztics Sándor. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 8. szám. Bp.,(1927),Pfeifer Ferdinánd. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos, foltos borítóval, volt könyvtári példány, felvágatlan lapokkal.