Dr. Várhalmi Antal Miklós: Rendszerváltás és Korszakváltás a Biztonságvédelmünkben is! Együtt szervezzük meg a Negyedik Magyar Köztársaság új, emberközpontú, XXI. századi Biztonsági Rendszerét! Baja, 2013, szerzői magánkiadás. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Vajda Ákos: Hitelproblémák. Az Országos Nemzeti Club kiadványai 15. Bp., 1937., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
A zárva várt Nyugat. Kulturális globalizáció Magyarországon. Szerk.: Kovács János Mátyás. Bp., 2002, 2000 / Sík Kiadó, 553 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.