Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 273

Rajki László (1939-) 1974. "Madonna" egyoldalas, öntött bronz plakett (67mm) T:1-
30941.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rajki László (1939-) 1991. "Békés megyei ÁFÉSZek Szövetsége" Ag emlékérem (35,63g/0.835/42mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30942.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rajki László (1939- ) 2001. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:2 patina
30943.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rajki László (1939- ) 2001. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:2 patina
30944.

Rufpreis:
2 000 HUF

30945.

Rufpreis:
2 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Öntödei Vállalat Soproni Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus - Budapest 78" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (82mm) T:1-
30946.

Rufpreis:
3 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." kétoldalas bronz emlékérem eredeti díszdobozában (69mm) T:1-  Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." bronze commemorative medallion in original case. Sign: Kálmán Renner (69mm) C:AU
30947.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." silver patinated bronze commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error
30948.

Rufpreis:
5 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1-
30949.

Rufpreis:
5 000 HUF

Róna József (1861-1939) DN "Karmer Malkiel 1878-1932" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (72x47mm) T:1- kis patina
30950.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rózsa Péter (1936-) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (~90x109mm) T:1-
30951.

Rufpreis:
3 000 HUF

30952.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF