Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 273

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár sérült dísztokban (31,28g és 31,27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina
30917.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,35g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
30918.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,36g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
30919.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2
30920.

Rufpreis:
2 000 HUF

Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina
30921.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-,2 fo.
30922.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lóránfi Antal (1856-1927) 1897. "Gróf Széchenyi István / A soproni Széchenyi szobor leleplezésére 1897. máj. 23. - Sopron megye és Sopron sz. k. város" öntött Br emlékérem (75mm) T:2,2- patina, lyuktömött Hungary 1897. "Count István Széchenyi / For the unveiling of the Széchenyi statue of Sopron 23. May 1897." cast Br commemorative medallion. Sign.: Antal Lóránfi (75mm) C:XF,VF patina, plugged hole HP 3398.
30923.

Rufpreis:
8 000 HUF

Máté István (1952-) 1983. "Rózsa Ferenc 1906-1942 / 25 éves a Rózsa Ferenc Szakközépiskola - Szeged" kétoldalas Br emlékérem (50mm) + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-,2
30924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,25g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina
30925.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,25g/0.999/39mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo.
30926.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

30927.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miletics Katalin Janka (1942-) 1983. "Az Iskoláért / Emlékül a 36. sz. Bokányi Dezső Ipari Szakmunkásképző Iskola átépítésében kifejtett tevékenységéért" kétoldalas öntött Br emlékplakett dísztokban (90mm) T:2 a tok kissé sérült
30928.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF