Lóránfi Antal (1856-1927) 1897. "Gróf Széchenyi István / A soproni Széchenyi szobor leleplezésére 1897. máj. 23. - Sopron megye és Sopron sz. k. város" öntött Br emlékérem (75mm) T:2,2- patina, lyuktömött Hungary 1897. "Count István Széchenyi / For the unveiling of the Széchenyi statue of Sopron 23. May 1897." cast Br commemorative medallion. Sign.: Antal Lóránfi (75mm) C:XF,VF patina, plugged hole HP 3398.
Máté István (1952-) 1983. "Rózsa Ferenc 1906-1942 / 25 éves a Rózsa Ferenc Szakközépiskola - Szeged" kétoldalas Br emlékérem (50mm) + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-,2
Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,25g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina
Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,25g/0.999/39mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo.
Miletics Katalin Janka (1942-) 1983. "Az Iskoláért / Emlékül a 36. sz. Bokányi Dezső Ipari Szakmunkásképző Iskola átépítésében kifejtett tevékenységéért" kétoldalas öntött Br emlékplakett dísztokban (90mm) T:2 a tok kissé sérült