Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 273

Solymári Valkó László (1909-1984) 1969. "Felszabadulásunk 25. évfordulóján, Kispest 100.- A Tanácsok 20./ Budapest-XIX.-kerületéért végzett kiváló munkáért, Kárpáti Sándorné" Br emlékplakett (80mm) díszdobozban T:1- kis patina
30953.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somló Sári (1886-1970) DN "Törekvései megértő szószólójának gróf Apponyi Albertnek emlékére - Magyarország Nőegyesületeinek Szövetsége" egyoldalas bronz plakett (65mm) T:2 patina, ph, karc
30954.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" (3xklf) emlékérem sorozat bronz, ezüstpatinázott bronz és jelzett Ag (34,35g/0.800/42,5mm) kivitelben T:1-,2 ph., patina
30955.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo ZE5
30956.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Gábor (1940-) 1978. "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" bronz emlékérem (87mm) T:2
30957.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó Iván (1913-1998)? 1970. "A MSZMP Nógrád megyei bizottságától 1945-1970" Br emlékérem (81mm) T:2
30958.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998) 1982. "A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Megalakulásának 25. évfordulójára" bronz emlékérem (116mm) T:1-
30959.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998) DN "A Képzőművész Szakszervezet" Br emlékérem (64mm) T:1- patina
30960.

Rufpreis:
1 000 HUF

30961.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szilágyi Bernadett (1951-) 1980. "Nitrokémia Ipartelepek" Br emlékplakett (98-116mm) T:2
30962.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, kis ph Adamo SH1
30963.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" egyoldalas, bronz plakett (100mm) T:2 kis patina / Hungary 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" one-sided bronze plaque. Sign.: Szilárd Sződy (100mm) C:XF small patina HP 5590.
30964.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF