https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 273

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fritz Mihály (1947-) 1984. "15 éves az Éremgyűjtők Csongrád megyei szervezete Szeged 1984" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG10
1
30869.

Fritz Mihály (1947-) 1984. "15 éves az Éremgyűjtők Csongrád megyei szervezete Szeged 1984" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG10

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 1986. "Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport - Badár Balázs fazekasmester" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
30870.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 1986. "Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport - Badár Balázs fazekasmester" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Br emlékérem (42,5mm) T:1 patina
1
30871.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Br emlékérem (42,5mm) T:1 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1988. "Wesselényi Miklós - A nagy árvíz emlékére / Pesti árvíz 1838" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo BP26
1
30872.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "Wesselényi Miklós - A nagy árvíz emlékére / Pesti árvíz 1838" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo BP26

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1988. "Szent István 1938 fejereklyetartó 1777 / MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo SF9
1
30873.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "Szent István 1938 fejereklyetartó 1777 / MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo SF9

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (20g/0.835/32mm) T:1- (eredetileg PP)
1
30874.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (20g/0.835/32mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947- ) 1992. "Nagy Lajos 1342-1382 / Székesfehérvár - MÉE 1992" Ag és bronz emlékérem pár (36,14g/0.835/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat, patina Adamo SF20
1
30875.

Fritz Mihály (1947- ) 1992. "Nagy Lajos 1342-1382 / Székesfehérvár - MÉE 1992" Ag és bronz emlékérem pár (36,14g/0.835/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat, patina Adamo SF20

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) DN "Szeged" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1- patina
1
30876.

Fritz Mihály (1947-) DN "Szeged" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
30877.

Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,77g/0.999/42,5mm) T:1-,2 (PP) patina, kis karcok
1
30878.

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,77g/0.999/42,5mm) T:1-,2 (PP) patina, kis karcok

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,73g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
1
30879.

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,73g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.
1
30880.

Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse