Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 273

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem kapszulában (31,39g/0.999/42,5mm) T:PP fo.  Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in capsule. Sign.: György Bognár (31,39g/0.999/42,5mm) C:PP spotted
30833.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BA5
30834.

Rufpreis:
1 400 HUF

30835.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) / Szepessy Tamás (1952-2007) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS13
30836.

Rufpreis:
1 400 HUF

30837.

Rufpreis:
1 800 HUF

30838.

Rufpreis:
8 000 HUF

30839.

Rufpreis:
2 000 HUF

30840.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (87mm) T:1,1- / Hungary 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" double-sided cast commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:UNC,AU
30841.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1962. "Egry József Képzőművészeti Díj 1962" kétoldalas öntött bronz emlékérem (82mm) T:2
30842.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Borsos Miklós (1906-1990) 1973. "István - Géza / Ezer éves Esztergom 973-1973" kétoldalas Br plakett eredeti tokban (102mm) T:1- / Hungary 1973. "István - Géza / 1000th Anniversary of Esztergom 973-1973" double-sided Br plaque in original case. Sign.: Miklós Borsos (102mm) C:AU
30843.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

30844.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF