Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692465
30833
427
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem kapszulában (31,39g/0.999/42,5mm) T:PP fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in capsule. Sign.: György Bognár (31,39g/0.999/42,5mm) C:PP spotted 2674193
30834
427
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BA5 2675151
30835
427
Numismatik
2339275
30836
427
Numismatik
Bognár György (1944-) / Szepessy Tamás (1952-2007) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS13 2704920
30837
427
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2692464
30838
427
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP patina 2627424
30839
427
Numismatik
2675338
30840
427
Numismatik
2612498
30841
427
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (87mm) T:1,1- / Hungary 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" double-sided cast commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:UNC,AU
2728141
30842
427
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1962. "Egry József Képzőművészeti Díj 1962" kétoldalas öntött bronz emlékérem (82mm) T:2 2626662
30843
427
14000
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1973. "István - Géza / Ezer éves Esztergom 973-1973" kétoldalas Br plakett eredeti tokban (102mm) T:1- / Hungary 1973. "István - Géza / 1000th Anniversary of Esztergom 973-1973" double-sided Br plaque in original case. Sign.: Miklós Borsos (102mm) C:AU
2612602
30844
427
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF