Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 121

33078.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU
33079.

Rufpreis:
2 000 HUF

33080.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

33081.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Bulgária 1981. "Vadászati Világkiállítás" fém jelvény tétel (4xklf) T:1-,2 Bulgaria 1981. "World Hunting Exhibition" metal badge lot (4xdiff) C:AU,XF
33082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csehszlovákia 1938-~1970. 7db-os (5xklf) fém jelvénytétel (néhány zománcozott darabbal), közte 1938. "Kassai Diákmajális 1938" Br jelvény + 1938. "1918-1938 - Csehszlovákia fennállásának 20. évfordulója" Br jelvény (2x) T:1-2- Czechoslovakia 1938-~1970. 7pcs (5xdiff) metal badge lot (with some enameled pieces), within 1938. "Štud. Majales Košice 1938" Br badge + 1938. "1918-1938 - 20th anniversary of Czechoslovakia" Br badge (2x) C:UNC-VF
33083.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Franciaország DN "Szabadság, egyenlőség, testvériség" aranyozott fém jelvény (50mm) T:2 France ND "Liberty, Equality, Fraternity" gilt metal badge (50mm) C:XF
33084.

Rufpreis:
2 000 HUF

33085.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Német Harmadik Birodalom 1936. "550 éves a Heidelbergi Egyetem 1386-1936" zománcozott fém jelvény T:2 German Third Empire 1936. "550 Jahre Universität Heidelberg 1386-1936 (550th anniversary of the University of Heidelberg 1386-1936)" enamelled betal badge C:XF
33086.

Rufpreis:
6 000 HUF

NDK 1973. "Érdemérem hűséges szolgálatért az egészségügyi és szociális gondozásban, ezüst fokozat" ezüstözött Br kitüntetés szalagon (30mm) T:2 patina GDR 1973. "Medal for Loyal Services in Health and Social Care, Silver Grade" silver plated Br decoration with ribbon (30mm) C:XF patina
33087.

Rufpreis:
1 800 HUF

Románia ~1970. 19db-os jelvénytétel T:1-2- közte sérült Romania ~1970. 19pcs badge lot C:UNC-VF within damaged
33088.

Rufpreis:
2 000 HUF

33089.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF