Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 / Dr. Menyhárt József I. díj" Br emlékérem eredeti tokban, aranyozott fém búzakalász jelvénnyel (88mm) T:2
Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU
Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Franciaország DN "Szabadság, egyenlőség, testvériség" aranyozott fém jelvény (50mm) T:2 France ND "Liberty, Equality, Fraternity" gilt metal badge (50mm) C:XF
Lengyelország 1923. "Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU
Német Harmadik Birodalom 1936. "550 éves a Heidelbergi Egyetem 1386-1936" zománcozott fém jelvény T:2 German Third Empire 1936. "550 Jahre Universität Heidelberg 1386-1936 (550th anniversary of the University of Heidelberg 1386-1936)" enamelled betal badge C:XF
NDK 1973. "Érdemérem hűséges szolgálatért az egészségügyi és szociális gondozásban, ezüst fokozat" ezüstözött Br kitüntetés szalagon (30mm) T:2 patina GDR 1973. "Medal for Loyal Services in Health and Social Care, Silver Grade" silver plated Br decoration with ribbon (30mm) C:XF patina
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.