Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652189
33066
425
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. "Népszabadság" (2xklf) zománcozott illetve festett jelvény T:1-
2702675
33067
425
Numismatik
~1970-1980. "Véradásra kész" (4x) zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
2652221
33068
425
Numismatik
~1970-1980. "UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség)" francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-
2669044
33069
425
4600
Numismatik
1975. "500 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (73x91mm) + jelvény (21x26mm) + névre szóló viselői igazolvány T:2 jelvényen patina, tűhiány
2704207
33070
425
Numismatik
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon T:1- 2669037
33071
425
4600
Numismatik
~1980. "750 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) + jelvény (17x20mm) + névre szóló viselői igazolvány T:1-,2 patina
2711885
33072
425
Numismatik
~1981. "Magyar Vadászok Országos Szövetségének 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban (65x35mm) T:1- 2560643
33073
425
Numismatik
2706181
33074
425
Numismatik
1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:2 NMK 599. 2704952
33075
425
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1-,2 NMK 600. 2705716
33076
425
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, adományozói okirattal, tokban T:1- a tok kissé sérült NMK 601. 2535251
33077
425
Numismatik
~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF