Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 121

~1970-1980. "Népszabadság" (2xklf) zománcozott illetve festett jelvény T:1-
33066.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970-1980. "Véradásra kész" (4x) zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
33067.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1970-1980. "UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség)" francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-
33068.

Rufpreis:
1 000 HUF

1975. "500 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (73x91mm) + jelvény (21x26mm) + névre szóló viselői igazolvány T:2 jelvényen patina, tűhiány
33069.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon T:1-
33070.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1980. "750 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) + jelvény (17x20mm) + névre szóló viselői igazolvány T:1-,2 patina
33071.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

~1981. "Magyar Vadászok Országos Szövetségének 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban (65x35mm) T:1-
33072.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
13

33073.

Rufpreis:
800 HUF

1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:2 NMK 599.
33074.

Rufpreis:
2 000 HUF

1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1-,2 NMK 600.
33075.

Rufpreis:
1 000 HUF

1985. "Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, adományozói okirattal, tokban T:1- a tok kissé sérült NMK 601.
33076.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
33077.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF