Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 121

33090.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

33091.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Szovjetunió 1946-1954. "MVD - Kiváló Belügyi Dolgozó" zománcozott, sorszámozott jelvény "9229" sorszámmal, "MMA" gyártói jelzéssel (44x27mm) T:1-,2- hátlapon csavaros rögzítés tűre cserélve Soviet Union 1946-1954. "MVD - Distinguished MVD Employee Badge" enamelled badge with "9229" serial number and "MMA" maker's mark (44x27mm) C:AU,VF the screwback replaced with needle
33092.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Szovjetunió 1947. "Moszkva alapításának 800. évfordulója, 1147-1947" kétoldalas Cu kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2- a fül letört, ph, karc, ü Soviet Union 1947. "In memory of the 800th Anniversary of Moscow, 1147-1947" two-sided Cu medal without ribbon (37mm) C:VF missing ear, edge error, scratch, ding
33093.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Bolyai Gimnázium" részben zománcozott sapkajelvény (46x29mm) T:1-,2 sérült rögzítőpánt
33094.

Rufpreis:
3 000 HUF

33095.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Ferencvárosi Torna Club - Budapest IX. ker." zománcozott fém jelvény (~42x30mm) T:2- patina, kopott zománc
33096.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

DN "Petrik Lajos Vegyipari Technikum" zománcozott bronz jelvény (34x27mm) + 1959. "Petrik Lajos Vegyipari Techn. - 80" zománcozott bronz jelvény (17x12mm) T:1-
33097.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "PV (Pénzverde) Törzsgárda" aranyozott fém jelvény + DN "5 év balesetmentes közlekedésért" zománcozott Br jelvény + Szovjetunió DN "Munkára harcra kész" zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal + Hollandia DN "Junior KLM Skipper" zománcozott Br jelvény T:1--2-
33098.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Szent László Társaság és Rend Tisztikeresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, "CARL POELLATH 86529 SCHROBENHAUSEN" gyártói jelzéssel T:1- Márton 76/1
33099.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-
33100.

Rufpreis:
1 400 HUF

3db-os "Országos Magyar Vadászati Védegylet" fém jelvény tétel, mind tokban T:1-
33101.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF