Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2706185
33054
425
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, ragasztónyomos, sérült tokban T:1- patina NMK 600. 2706173
33055
425
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1- 2703695
33056
425
Numismatik
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:1- apró zománchiba
2690463
33057
425
Numismatik
~1965. "Kiváló Dolgozó" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban. A "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" kitüntetésnek tűnik, de egyszerűen csak "Kiváló Dolgozó" a felirata T:2
2705356
33058
425
Numismatik
1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés mellszalagon T:1,1- kis patina NMK 663. 2704089
33059
425
Numismatik
~1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott zománcozott kitüntetés + "Kiváló Dolgozó" aranyozott zománcozott kitüntetés T:2
2712416
33060
425
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:1- NMK 712. 2644713
33061
425
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712. 2670175
33062
425
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval (4x) T:1- NMK 712.
2626225
33063
425
Numismatik
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
2713911
33064
425
Numismatik
~1970-1980. 6db-os Úttörő jelvény és emlékérem tétel, közte 1980. "Úttörő Ifjúsági Ház - Tatabánya MCMLXXX" bronz emlékérem, eredeti tokban. Szign.: SZL (33mm), "Csillebérc 25" jelvény, "Tábori Úttörő Próba" zománcozott jelvény, "Úttörő Pártoló" zománcozott jelvény, 1973. "VI. Országos Úttörő Találkozó Budapest 1973" műgyantás jelvény T:1,1- 2703870
33065
425
Numismatik
~1970-1980. "A vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF