Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652472
19084
424
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) medál türkizzel és holdkővel, 4,5cm jelzett, bruttó: 10,9g
2692534
19085
424
Ezüst (Ag) szintetikus rubin, zafír, smaragd köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 10,07g 2652461
19086
424
Ezüst (Ag) gyűrű türkizzel, m: 58 jelzett, bruttó:7,9g
2658047
19087
424
Ezüst (Ag) markazitos gyűrű, jelzett, bruttó: 9g, m: 55
2658050
19088
424
Ezüst (Ag) kékes köves gyűrű, jelzett, bruttó: 8,8g, m: 55 2658052
19089
424
Ezüst (Ag) medál, szintetikus kövekkel ékítve, jelzett, 5x2,5cm, bruttó: 11,5g 2658051
19090
424
Ezüst (Ag) garnitúra - gyűrű, m: 52, medál, fülbevaló, jelzett, bruttó: 13,7g
2692498
19091
424
Ezüst (Ag) nyaklánc, rubin köves medállal, h: 50 cm jelzett, bruttó: 6,61g
2692514
19092
424
Ezüst (Ag) köves karkötő, szintetikus rubinnal, aranyozott, jelzett, h: cca. 20cm bruttó: 7,32g 2698226
19093
424
Ezüst(Ag) masszív glídes karkötő, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 17,8 g 2692561
19094
424
Ezüst (Ag) gyűrű természetes rubinokkal, m: 58, jelzett, bruttó:5,54g
2699472
19095
424
Ezüst (Ag) köves pillangós gyűrű, jelzett, állítható méretű, bruttó: 9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF