Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 235

Ezüst (Ag) medál türkizzel és holdkővel, 4,5cm jelzett, bruttó: 10,9g
19084.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) szintetikus rubin, zafír, smaragd köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 10,07g
19085.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű türkizzel, m: 58 jelzett, bruttó:7,9g
19086.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) markazitos gyűrű, jelzett, bruttó: 9g, m: 55
19087.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) kékes köves gyűrű, jelzett, bruttó: 8,8g, m: 55
19088.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) medál, szintetikus kövekkel ékítve, jelzett, 5x2,5cm, bruttó: 11,5g
19089.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) garnitúra - gyűrű, m: 52, medál, fülbevaló, jelzett, bruttó: 13,7g
19090.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, rubin köves medállal, h: 50 cm jelzett, bruttó: 6,61g
19091.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) köves karkötő, szintetikus rubinnal, aranyozott, jelzett, h: cca. 20cm bruttó: 7,32g
19092.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) masszív glídes karkötő, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 17,8 g
19093.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) gyűrű természetes rubinokkal, m: 58, jelzett, bruttó:5,54g
19094.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) köves pillangós gyűrű, jelzett, állítható méretű, bruttó: 9 g
19095.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF