Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692588
19108
424
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó:4g
2700076
19109
424
8500
Ezüst(Ag) ékszerszett, karkötő, gyűrű, fülbevalópár, jelzett, bruttó: 16,4 g
2701714
19110
424
Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 26 cm, nettó: 12,7 g 2701659
19111
424
13000
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 16 cm, bruttó: 26,2 g
2692589
19112
424
Ezüst (Ag) köves gyűrű markazitokkal, m: 55, jelzett, bruttó:14,61g
2692544
19113
424
4400
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 4,45g
2692563
19114
424
4400
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 56, jelzett, bruttó:6,6g 2692539
19115
424
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 4,17g
2692537
19116
424
3200
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 4,51g
2700067
19117
424
Ezüst(Ag) nyaklánc Pinokkio medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 3,6 g 2692516
19118
424
Ezüst (Ag) Pandora jelzésű fülbevaló, jelzett, bruttó: 1,72g 2658068
19119
424
3400
Ezüst(Ag) gyűrű és függő rózsaszín kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF