Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2699478
19096
424
15000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyökérsmaragddal ékített gyűrű, m: 62, bruttó: 6g 2701001
19097
424
Arany (Au) 14K angyalos porcelán medál, jelzés nélkül, 1,5×1,1 cm, bruttó: 0,9 g 2699473
19098
424
Ezüst (Ag) fülbevaló, füsttopáz ékítéssel, jelzett, bruttó: 6,9g 2700123
19099
424
14000
Ezüst(Ag) kövekkel díszített csavart karperec, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 28,6 g 2700999
19100
424
Arany (Au) 14K Jézus porcelán medál, jelzés nélkül, sérüléssel, 2×1,6 cm, bruttó: 2,6 g 2692506
19101
424
Ezüst (Ag) nyaklánc, Szintetikus rubin, smaragd, zafír köves medállal, h: 43cm jelzett, bruttó: 13g 2698274
19102
424
6500
Ezüst(Ag) masszív véshető figaro karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 16,1 g 2692562
19103
424
4400
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 56, jelzett, bruttó:4,49g 2692560
19104
424
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 58, jelzett, bruttó:2,14g
2692594
19105
424
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 57, jelzett, bruttó:6,53g 2693949
19106
424
3400
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 56, jelzett, bruttó:4,2g
2692569
19107
424
14000
Ezüst (Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, m: 53, jelzett, bruttó:7,02g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF