Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 235

Ezüst (Ag) gyökérsmaragddal ékített gyűrű, m: 62, bruttó: 6g
19096.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Arany (Au) 14K angyalos porcelán medál, jelzés nélkül, 1,5×1,1 cm, bruttó: 0,9 g
19097.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Ezüst (Ag) fülbevaló, füsttopáz ékítéssel, jelzett, bruttó: 6,9g
19098.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) kövekkel díszített csavart karperec, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 28,6 g
19099.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Arany (Au) 14K Jézus porcelán medál, jelzés nélkül, sérüléssel, 2×1,6 cm, bruttó: 2,6 g
19100.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, Szintetikus rubin, smaragd, zafír köves medállal, h: 43cm jelzett, bruttó: 13g
19101.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) masszív véshető figaro karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 16,1 g
19102.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 56, jelzett, bruttó:4,49g
19103.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 58, jelzett, bruttó:2,14g
19104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 57, jelzett, bruttó:6,53g
19105.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 56, jelzett, bruttó:4,2g
19106.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, m: 53, jelzett, bruttó:7,02g
19107.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF