Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652451
19048
424
24000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő markazitokkal, h: 19 cm jelzett, bruttó: 22,6g
2634541
19049
424
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 14,9 g
2658231
19050
424
Ezüst(Ag) nyaklánc korall és karneol díszítéssel, jelzett, h: 54 cm, bruttó: 38,4 g
2657883
19051
424
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 24,27 g 2633255
19052
424
Ezüst (Ag) kerek tálka, jelzett, d: 9,6 cm, nettó: 36,2 g
2644007
19053
424
Ezüst(Ag) zöld-fehér kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 34,5 g
2657998
19054
424
Ezüst(Ag) karperec ametiszttel, jelzett, bruttó: 11,4 g
2657683
19055
424
Ezüst(Ag) ékszerszett, gyűrű (57), fülbevaló és medál, jelzett, bruttó: 25,57 g
2644791
19056
424
Ezüst(Ag) virágos gyűrű gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 50, bruttó: 11,1 g
2645060
19057
424
13000
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bruttó: 15,4 g 2644582
19058
424
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,5 g
2644915
19059
424
Ezüst(Ag) nyaklánc korall medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 10 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF