Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 235

Ezüst (Ag) karkötő markazitokkal, h: 19 cm jelzett, bruttó: 22,6g
19048.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 14,9 g
19049.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc korall és karneol díszítéssel, jelzett, h: 54 cm, bruttó: 38,4 g
19050.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 24,27 g
19051.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) kerek tálka, jelzett, d: 9,6 cm, nettó: 36,2 g
19052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) zöld-fehér kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 34,5 g
19053.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) karperec ametiszttel, jelzett, bruttó: 11,4 g
19054.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) ékszerszett, gyűrű (57), fülbevaló és medál, jelzett, bruttó: 25,57 g
19055.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) virágos gyűrű gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 50, bruttó: 11,1 g
19056.

Rufpreis:
8 000 HUF

19057.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,5 g
19058.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) nyaklánc korall medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 10 g
19059.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF