Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2665776
11655
420
Glass-objects
Márványüveg kínáló, díszes fém tartóban, kopásnyomokkal, 12x9cm
2663738
11656
420
Glass-objects
Parádi kék üveg váza, gyöngyvirág motívummal, apró csorbával, kopásnyomokkal, m: 13 cm
2663452
11657
420
Glass-objects
Kínai kézzel festett, miniatűr, üvegcse, kopásnyomokkal, m: 6 cm 2663072
11658
420
Glass-objects
Üveg kiöntő, sérült üveg dugóval. Szakított, kézzel festett, m: 42 cm
2663076
11659
420
Glass-objects
Antik uránüveg váza, fújt, alja lapra csiszolt, szép állapotban. m: 14, d: 11 cm
2663077
11660
420
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 16 cm
2663081
11661
420
4800
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 23,5 cm 2662657
11662
420
Glass-objects
Kínálótál, üveg, alpakka peremmel, korának megfelelő állapotban, d: 30 cm
2663759
11663
420
Glass-objects
2 db retró üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 20 cm, 17,5 cm
2598557
11664
420
Glass-objects
Esernyős hölgy, festett üveg, kopott, m: 19 cm
2399167
11665
420
Glass-objects
Ólomkristály nagyméretű hamutál, metszett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 16 cm
2632071
11666
420
Glass-objects
Tortatál, csiszolt üveg, hibátlan, d: 35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF