Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2654021
11555
420
48000
Glass-objects
1998 Swarovski Pegazus kristály figura, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
2659635
11556
420
28000
Glass-objects
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
2654031
11557
420
Glass-objects
Swarovski margaréta, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 5 cm 2654028
11558
420
Glass-objects
Swarovski hattyú, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 4 cm 2654027
11559
420
Glass-objects
Swarovski pillangó, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 5,5 cm 2654026
11560
420
Glass-objects
Swarovski ananász , eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 6 cm 2654022
11561
420
Glass-objects
Swarovski hópehely karácsonyfadísz, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, d: 7,5cm 2563029
11562
420
22000
Glass-objects
Monumentális, díszes pohárkészlet, apró kopásokkal, cca. 43db, vegyes méretben. 2543877
11563
420
Glass-objects
Biedermeier aranyozott hántolt üveg váza. Többrétegű, fújt, hámozott, zománcfestett üveg. Kopott, . m: 23 cm 2658879
11564
420
28000
Glass-objects
Régi szódásüveg, kopott, csorbákkal, m: 28 cm
2665777
11565
420
40000
Glass-objects
Historizáló kínáló és virágtartó, üveg és fém, kopásnyomokkal, m: 46 cm
2665778
11566
420
36000
Glass-objects
Szarvasos üveg és fém kínáló, kopásnyomokkal, üveg sérült, m: 36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF