Gläser

Zahl der Lose: 160

Rózsaszín parfümös üveg, apró lepattanásokkal, m: 17 cm
11579.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi díszes pohár, üveg, apró lepattanásokkal kopásokkal, m: 10,5cm
11580.

Rufpreis:
5 000 HUF

Svéd Boda kristály tálka, 4 db, egyiken nagyobb lepattanás, jelzett, dobozban.
11581.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retró cseh üvegdísz, kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 17 cm
11582.

Rufpreis:
6 000 HUF

Retró cseh üvegtál, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11583.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német retró kék üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11584.

Rufpreis:
5 000 HUF

Austen Glaskunst üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
11585.

Rufpreis:
6 000 HUF

Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm
11587.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11588.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kolglas lengyel ólomkristály puncsos tál, három részes, etikettel jelzett, szép állapotban.
11589.

Rufpreis:
8 000 HUF

Muránói hutaüveg gondola, anyagában színezett, kis csorbával, h: 19,5 cm
11590.

Rufpreis:
6 000 HUF

12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
11591.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF