Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2654840
11579
420
Glass-objects
Rózsaszín parfümös üveg, apró lepattanásokkal, m: 17 cm
2655124
11580
420
Glass-objects
Régi díszes pohár, üveg, apró lepattanásokkal kopásokkal, m: 10,5cm
2655258
11581
420
Glass-objects
Svéd Boda kristály tálka, 4 db, egyiken nagyobb lepattanás, jelzett, dobozban.
2655257
11582
420
Glass-objects
Retró cseh üvegdísz, kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 17 cm
2655256
11583
420
Glass-objects
Retró cseh üvegtál, kopásnyomokkal, m: 11 cm
2655250
11584
420
Glass-objects
Német retró kék üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
2657569
11585
420
Glass-objects
Austen Glaskunst üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
2553028
11587
420
4400
Glass-objects
Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm
2598544
11588
420
5500
Glass-objects
Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm
2538247
11589
420
Glass-objects
Kolglas lengyel ólomkristály puncsos tál, három részes, etikettel jelzett, szép állapotban.
2573564
11590
420
Glass-objects
Muránói hutaüveg gondola, anyagában színezett, kis csorbával, h: 19,5 cm
2550208
11591
420
Glass-objects
12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF