Gläser

Zahl der Lose: 160

Rona kristály váza virág mintás ón díszítéssel jelzett 28 cm
11592.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dobókocka mintás üveg levélnehezék, m: 6 cm
11593.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kristály boros/ vizes üveg, nem hozzávaló dugóval, hat pohárral 30 cm, 11 cm
11594.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kétrétegű üveg muránói hamutál, Salviati jelzéssel, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm
11595.

Rufpreis:
6 000 HUF

Üveg kínáló, fém fogóval, kopásnyomokkal, d: 19 cm, m: 26 cm
11596.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kristály feliratú üveg, csatos palack magyar címerrel, 1920 körül, Jelzett: Kőbányi Palack gyár, korának megfelelő állapotban m:34cm
11597.

Rufpreis:
6 000 HUF

Díszes kínáló, ólomkristály, fém talppal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11598.

Rufpreis:
6 000 HUF

Crown aranyozott 6 darabos pohárkészlet, üveg, kopásnyomokkal.
11599.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Cseh iparművész üveg kínálótál, hibátlan, m: 8 cm
11600.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Joska kancsó, üveg, jelzett, kopott, m: 11 cm
11601.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ólomkristály váza, metszett, hibátlan, m: 30 cm
11602.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Cca. 1930 Adria Szikvízgyár Budapest, korának megfelelő állapotban, pici hiánnyal, m: 30 cm
11603.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF