Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2593614
11592
420
3800
Glass-objects
Rona kristály váza virág mintás ón díszítéssel jelzett 28 cm
2659421
11593
420
Glass-objects
Dobókocka mintás üveg levélnehezék, m: 6 cm
2637791
11594
420
Glass-objects
Kristály boros/ vizes üveg, nem hozzávaló dugóval, hat pohárral 30 cm, 11 cm
2641188
11595
420
Glass-objects
Kétrétegű üveg muránói hamutál, Salviati jelzéssel, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm 2659552
11596
420
Glass-objects
Üveg kínáló, fém fogóval, kopásnyomokkal, d: 19 cm, m: 26 cm 2660206
11597
420
Glass-objects
Kristály feliratú üveg, csatos palack magyar címerrel, 1920 körül, Jelzett: Kőbányi Palack gyár, korának megfelelő állapotban m:34cm
2661518
11598
420
Glass-objects
Díszes kínáló, ólomkristály, fém talppal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 16 cm
2652909
11599
420
4800
Glass-objects
Crown aranyozott 6 darabos pohárkészlet, üveg, kopásnyomokkal.
2654846
11600
420
4600
Glass-objects
Cseh iparművész üveg kínálótál, hibátlan, m: 8 cm 2655251
11601
420
Glass-objects
Joska kancsó, üveg, jelzett, kopott, m: 11 cm
2657575
11602
420
4800
Glass-objects
Ólomkristály váza, metszett, hibátlan, m: 30 cm
2659639
11603
420
Glass-objects
Cca. 1930 Adria Szikvízgyár Budapest, korának megfelelő állapotban, pici hiánnyal, m: 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF